Připravili jsme si pro vás odpovědi na nejčastější dotazy, které se týkají problematiky intimních hygieny.

Naleznete zde informace o francouzské značce intimní kosmetiky Saforelle stejně tak jako malou nápovědu, který produkt by mohl být vhodný právě pro Vás. 

Tyto otázky a odpovědi vám také mohou doporučit, jak o sebe a své intimní partie správně pečovat a předcházet tak nepříjemným pocitům. Poradí, jak fungují menstruační kalhotky a jak se o ně starat, aby vám dlouho přinášely pocit jistoty v období menstruace. A také poradí, který produkt použít při menopauze.

Pokud odpověď právě na tu vaši otázku nenajdete, nezoufejte. Využijte kontaktní formulář naší poradny a my Vám rádi poskytneme odpověď na míru.

 

 

 

Zeptejte se

 

Intimní hygiena: Na co se často ptáte

 

Může přípravky Saforelle používat každá žena

Ano, ucelená řada kosmetiky Saforelle začíná již péčí o miminka, pokračuje přípravky vhodnými během dospívání, v těhotenství i po porodu a pamatuje i na ženy v menopauze.

Od jakého věku mohu Saforelle používat?

Pro každou fázi života jsou určeny speciální přípravky z řady Saforelle. Saforelle Bebe je vhodný i pro malá miminka již od narození. Takže lze říci, že Saforelle nemá žádné věkové omezení.

Je možné přípravky Saforelle používat každý den?

Celá kosmetická řada Saforelle byla speciálně vyvinuta právě pro každodenní péči i o citlivou a podrážděnou pokožku. Díky jemnému složení bez obsahu mýdla je ideální pro každodenní hygienu.

Kde lze Saforelle koupit?

Výhodně přípravky Saforelle zakoupíte na www.remeda.cz k dostání jsou však i v kamenných lékárnách i e-shopech.

Který přípravek mohu používat k zabránění zápachu?

K neutralizaci pachu je určen přípravek Saforelle Fresh, který má svěží vůni růže a santalového dřeva a poskytuje okamžitý pocit svěžesti, který trvá až po dobu 12 hodin. Obsahuje patentovanou složku SINODOR®, látku neutralizující pach.

Proč zvolit přípravky Saforelle?

Všechny přípravky řady Saforelle obsahují výtažek z Arctium Lappa, který zmírňuje podráždění a pocit dyskomfortu v intimní oblasti. Jednotlivé přípravky byly vyvinuty se zvláštním zřetelem na různé typy pokožky, neobsahují mýdlo a proto jsou vhodné pro každou ženu.

Co je Arctium Lappa?

Arctium Lappa, česky Lopuch větší, je rostlina původem z Asie a Evropy, známá pro své zklidňující vlastnosti. Právě pro tyto vlastnosti všechny přípravky řady Saforelle obsahují extrakt z kořene Arctium Lappa.

Mohu Saforelle používat během menstruace?

Během menstruace vlivem menstruačního krvácení a používání hygienických pomůcek může dojít k podráždění intimní oblasti a přípravky Saforelle mohou pomoci toto podráždění zklidnit díky své složce Actium Lappa. Proto jsou všechny přípravky řady Saforelle vhodné používat i v době menstruace. Pro toto období jsou obzvláště komfortní ubrousky Saforelle, které po použití můžete bez obav spláchnout do toalety.

Mohu používat Saforelle i v případě dyskomfortu v intimních oblastech?

Jemná mycí péče Saforelle® byla speciálně vyvinuta pro zmírnění podráždění a dyskomfortu v intimních oblastech. Přípravky celé řady Saforelle z tohoto důvodu obsahují přírodní extrakt z Arctium Lappa.

Mohu Saforelle používat v těhotenství?

Přípravky Saforelle můžete používat i v těhotenství. V tomto období ženy ocení zejména přípravek Ultra jemná mycí pěna Saforelle®, která byla speciálně vyvinuta pro hygienu citlivé a podrážděné pokožky intimních partií i celého těla. Její lehká, vzdušná, pěnová textura přináší pocit jemnosti pro ještě větší komfort při mytí. 

Je některý z přípravků Saforelle vhodný při menopauze?

Speciálně pro ženy v menopauze byl vyvinutý Saforelle® ULTRA – hydratační, mycí gel s intenzivní hydratací určený pro ženy se suchostí v oblasti intimních partií, která tyto ženy často trápí. Kromě extraktu z Arctium Lappa obsahuje i Aloe Vera.

Jsou přípravky Saforelle určeny výhradně pro intimní hygienu?

Nejenom, Saforelle mycí řada je vhodná pro každodenní hygienu celého těla a Saforelle krém je vhodný po depilaci ke zklidnění podrážděné pokožky. Saforelle Bébé je mycí gel určený nejen pro intimní hygienu dětí již od narození, ale můžete ho používat i na mytí celého těla i hlavy, včetně vlásků.

Pro koho jsou menstruační kalhotky vhodné?

Pro každou ženu, kalhotky jsou vhodné při slabé i silné menstruaci i při slabém úniku moči. Poskytují jistotu při sportu, aktivním životním stylu i spánku. Pořídíte je ve výhodném balíčku na www.remeda.cz.

Mohu kalhotky použít i při silné menstuaci?

Kalhotky jsou navrženy i pro ženy se silnou menstruací, jejich absobrční schopnost odpovídá absobci 3 tampónů.

Proč zkusit kalhotky Saforelle?

Dlouhodobé užívání menstruačních kalhotek má ekologický dopad. Ročně běžná žena spotřebuje až 380 ks jednorázových hygienických potřeb, což představuje cca 3 kg odpadu. Tomuto se dá předejít opakovném užívání menstruačních kalhotek.

Jak se o kalhotky starat?

Po použití doporučujeme kalhotky vymáchejte pod studenou tekoucí vodou a následně vyprat na 40° C a nechat volně uschnout, nedoporučuje se dávat do sušičky. Více informací najdete v našem blogu.

Na kolik použití kalhotky poslouží?

Jedny kalhotky vydrží až 100 pracích cyklů. Více se dozvíte v našem článku, jak se o menstruační kalhotky správně starat.

Jak často kalhotky měnit?

Kalhotky můžete používat až po dobu 12 hodin, záleží na intenzitě menstruace. Funkční vrstva zabrání pocitu vlhkosti a zápachu.

Jsou kalhotky vhodné i v případě inkontinence?

Tyto menstruační kalhotky mají savé vrstvy i vrstvu nepropustnou a při mírné inkontinenci, kterou byste jinak řešila jinými hygienickými pomůckami, mohou být ideálním řešením a pojistkou.

Jak vybrat správnou velikost?

Saforelle kalhotky jsou francouzské výroby a francouzské konfekční velikosti mohou být menší, proto doporučujeme ověřit velikost změřením boků a pokud váháte, zvolte větší velikost. Velikostní tabulku najdete ZDE.

 

 

Momentálně se zde nenachází žádné otázky.